Horrory

Zła przepowiednia

zla-przepowiedniaOdkąd los zetknął uciekiniera z domu Fidelia Valdesa i rozwodnika Roberta Touche, w Connecticut dzieją się straszne rzeczy. Touche postanawia mordować każdego dnia przypadkową szczęśliwą osobę. Plan wciela w życie, strzelając z karabinka snajperskiego, ukryty w furgonetce. Gdy przypadkiem odcina sobie dwa palce, morderczą misję przekazuje Valdesowi. Bezradna policja wpada na trop zabójców dopiero dzięki pomocy Sissy Sawyer, wróżki odczytującej przyszłość z talii starych kart.

9 komentarzy

 • Marcin-mors

  Książka ta nie wywarła na mnie specjalnego wrażenia, dość szybko mogłem sobie to wszystko poukładać i już po przeczytaniu pierwszych rozdziałów mogłem przewidzieć zakończenie.Mimo to fajny klimat, typowy dla Mastertona oraz dość ciekawi bohaterowie wyrównują ten minusik:-) Mogę powiedzieć że wyszła z tego dobra książka.

 • Paula

  Książka ok, rzeczywiście łatwa do przewidzenia ale jeśli ktoś lubi książki Mastertona to wciągnie go jak każda inna…

 • Blackbart

  Dla mnie książka na 4. Czyta się ją łatwo i bardzo szybko. Sam tytuł, mimo nieskomplikowanej fabuły, jest dosyć interesujący i może być potraktowany jako lekka odskocznia od cięższych, mroczniejszych i brutalniejszych książek Mistrza.

 • Mariusz

  Nie jest to książka rewelacyjna czy porywająca czyta sie ją bardzo szybko klimat książki dla mnie jest odpowiedni. Nie ukrywam ze po samym tytule spodziewałem sie troszkę więcej. Ocena do dobre 3,5
  pozdrawiam

 • Inez

  nie porwała mnie, przewidywalni bohaterowie, opis seksu jak zwykle super. ogólnie oceniam na 3.

 • Moniaaa ;P

  Książka naprawdę świetna! jak wiele innych jego książek! mi się podobała! chociaż ma swoje minusy!

 • endrju7

  Ta książka to typowy kryminał, wole horrory. Denerwujące jest sposób prowadzenia książki. Trzy watki, które nie mają ze sobą, żadnego powiązania przez ponad połowę książki. Mimo tego czyta się szybko fajnie. Opis seksy najlepszy w tej książce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *