Horrory

Świat Mastertona

Graham Masterton - Świat MastertonaPrawdziwa gratka dla miłośników twórczości Mastertona – obok Stephena Kinga, najbardziej popularnego w Polsce autora horrorów. Znajdziemy tu dziesięć opowiadań, z których sześć nie było nigdy wcześniej publikowanych, wywiad z pisarzem, jego pełną bibliografię. Dla fanów grozy dodatkową atrakcję stanowić będą pełne erotyzmu rysunki Boba Covingtona – znanego brytyjskiego ilustratora książek z pogranicza horroru i fantastyki.

– Oryginalny tytuł: „Manitou Man: The Worlds Of Graham Masterton” (1998)
– Tłumaczenie: Paweł Wieczorek i Ewa Ciszkowska
– Wydawnictwo: Albatros (1999)

4 komentarze

 • aneta

  jeszcze nie przeczytałam wszystkich dzieł ale jak dla mnie są to najlepsze książki jakie czytałam..:)

 • Reggie

  Właśnie ją przeczytałem… Ciekawe opracowanie (chociaż stronnicze, gdyż nie brakuje tu zachwytów na temat książek Grahama) okraszone opowiadaniami (po dwa na każdy rozdział) – i tymi znanymi, np. ze zbioru „Strach ma wiele twarzy” i mniej znanymi (no, przynajmniej dla mnie:D), jak np. „Lolicia”, „Bohaterka” czy „Anais”.
  W każdym razie polecam miłośnikom pisarza:)

 • baterflajerek

  Te mniej znane opowiadania, o których pisze Reggie można znaleźć w „Okruchy strachu”. Osobiście preferuje te 'dłuższe wersje' twórczości Autora. Jednak jak ktoś lubi opowiadania polecam:) Do tego dzieła jeszcze nie udało mi się dotrzeć. Widzę, że za wiele nie straciłam, skoro jest to zbiór opowiadań, które są mi znane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *