Horrory

Rook

Graham Masterton - RookKiedy jeden z uczniów Rooka zostaje zamordowany, a inny oskarżony o zabójstwo, tylko Jim jest w stanie rozpoznać prawdziwego mordercę. Jest nim wyznawca voodoo Umbr Jones. Pod groźbą dalszych zabójstw Jones zmusza Jima, by stał się jego emisariuszem. Z pomocą swoich uczniów Jim podejmuje walkę z szaleńcem…

– Oryginalny tytuł: „Rook” (1997)
– Tłumaczenie: Zbigniew A. Królicki
– Wydawnictwo: Albatros (1997)

9 komentarzy

 • Marzena

  suuuuuuuuuuuuuuuuper książka! i o innych religiach można się czegoś dowiedzieć. POLECAM

 • baterflajerek

  dobra książka:) zastanawia mnie jedna kwestia. uczniowie Jima byli z klasy specjalnej ale większość z nich znalazła się tam z powodu dysleksji. a przecież dyslektycy są wśród nas i są to normalne osoby, rozwijają się tak samo jak my; maja tylko pewne trudności, które są związane z nieumiejętnością rozumienia czytanego tekstu,a nie obniżoną inteligencją; nie tworzy się dla nich oddzielnych klas (przynajmniej w naszych warunkach). może sytuacja w innych krajach inaczej się przedstawia, albo od wydania książki dużo zmieniło się w tej sprawie;)

 • Paweł

  Bardzo dobra książka trzymająca w napięciu. .Wiele w niej ciekawych scen i momentami brutalnych wydarzeń.

 • Danka

  Świetna!!! Przeczytałam ją jednym tchem! Nie jest może specjalnie straszna ale mimo wszystko czyta się ją z przyjemnością!!!

 • endrju7

  Przeczytałem wszystkie książki z tej serii. Ten cykl to mieszanka horroru i przygody. Jako, że w każdej książce jest ten sam główny bohater, czyta się ten cykl tak jak ogląda ciekawy serial w tv. Książki z serii Rook są moimi ulubionymi książkami tego autora. Mam nadzieję, że zakończenie ostatniej książki w tym cyklu nie przeszkodzi w jakiś sposób wznowić ten cykl i pisać kolejne „odcinki”. Zdecydowanie polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *