Thrillery

Plaga

plagaPewnego pięknego letniego poranka doktor Leonard Petrie dostaje wezwanie do chorego dziecka. Chłopiec w stanie krytycznym trafia do szpitala. Niestety lekarze nie mogą mu już pomóc. Poszukiwanie przyczyny zgonu daje nieoczekiwany, przerażający efekt. Jednak lekarze nie mają wątpliwości. Chłopiec zmarł na dżumę. Od tej chwili wydarzenia toczą się w zawrotnym tempie. W ciągu kilku dni epidemia obejmuje całą Florydę, którą władze postanawiają odciąć od reszty kraju. Jednak nielicznym udaje się przedostać przez blokadę. Czy podjęte przez rząd środki zaradcze zdołają uratować Stany Zjednoczone przed zagładą?

7 komentarzy

 • Paweł (apopis )

  Ah !! ta biedna Ameryka same złe rzeczy się tam dzieją !!! Wspaniała książka po której przeczytaniu człowiek zaczyna się zastanawiać nad takimi rzeczami !

 • avionetca

  Cóż mogę o niej powiedzieć..? Bardzo dobra a co najgorsze… jesli taka sytuacja kiedykowielk by zaistniała, skończyło by się tak samo jak w książce:( To smutne, ale władze pewnie zamiast pomagac udawałyby że mają wszystko pod kontrolom.
  Trochę mnie tez zawiodło zakończenie… trochę niedopracowane, autor chyba się spieszył ale pomimo tego książka i tak jest świetna.

 • Marek

  No właśnie zakończenie szybkie bez zastanowienia mnie szczerze powiedziawszy rozczarowało. Jednak cała książka warta uwagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *