Horrory

Koszmar

Graham Masterton - KoszmarHolly Summers, matka dziesięcioletniej Daisy, posiada umiejętność czytania ludziom z ust. Ze sztuki tej czasami korzysta policja w sytuacjach, gdy niemożliwe jest założenie podsłuchu. Praca Holly polega na pomocy dzieciom maltretowanym przez swoich opiekunów. Podczas rozprawy przed sądem mężczyzna oskarżony o bestialskie pobicie syna rzuca na nią klątwę – przekleństwo Kruka. W wierzeniach Indian Kruk to padlinożerca, który odbiera ludziom szczęście, a potem (kawałek po kawałku) ciało, karmiąc się swą ofiarą. Od tego momentu życie Holly staje się pasmem dziwnych wydarzeń i nieszczęść…

– Oryginalny tytuł: „Unspeakable”

7 komentarzy

 • Marzena

  POLECAM ale tylko dla tych z mocnymi nerwami bo jak się za bardzo wczujecie w tą książkę to na koniec będziecie przerażeni! ja byłam!

 • Karol

  osobiście ta ksiażka nie podobałą mi sie za bardzo nie ma za wiele w niej akcji ale czytałem juz kilka książek Mastertona i powiem ze tamte są całkiem niezłe np „pogromca wampirów’ lub „powrót wojowników nocy „

 • Klaudia

  książkę czyta się bardzo szybko, ciekawy pomysł aczkolwiek 'mało przerażająca’ – zawiodłam się na zakończeniu

 • Kasia

  Książka nawet podobała mi się, choć znam DUUUZO lepsze powieści Mastertona. Jak dla mnie zbyt prosta fabuła, dziwne zakończenie, no i przede wszystkim w ogóle nie było zgrozy. Typ dla ludzi o bardzo lekkich nerwach.

 • dula80

  Pozycja trochę…. dziwna jak na horror! Może jakiś lekki thrillerek ale na pewno nie jest to horror jaki znamy i kochamy u Mastertona!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *