Koszmar

Graham Masterton - KoszmarHolly Summers, matka dziesięcioletniej Daisy, posiada umiejętność czytania ludziom z ust. Ze sztuki tej czasami korzysta policja w sytuacjach, gdy niemożliwe jest założenie podsłuchu. Praca Holly polega na pomocy dzieciom maltretowanym przez swoich opiekunów. Podczas rozprawy przed sądem mężczyzna oskarżony o bestialskie pobicie syna rzuca na nią klątwę – przekleństwo Kruka. W wierzeniach Indian Kruk to padlinożerca, który odbiera ludziom szczęście, a potem (kawałek po kawałku) ciało, karmiąc się swą ofiarą. Od tego momentu życie Holly staje się pasmem dziwnych wydarzeń i nieszczęść…

– Oryginalny tytuł: „Unspeakable”

7 Komentarzy

 1. Marzena

  POLECAM ale tylko dla tych z mocnymi nerwami bo jak się za bardzo wczujecie w tą książkę to na koniec będziecie przerażeni! ja byłam!

 2. Karol

  osobiście ta ksiażka nie podobałą mi sie za bardzo nie ma za wiele w niej akcji ale czytałem juz kilka książek Mastertona i powiem ze tamte są całkiem niezłe np „pogromca wampirów’ lub „powrót wojowników nocy „

 3. Klaudia

  książkę czyta się bardzo szybko, ciekawy pomysł aczkolwiek ‚mało przerażająca’ – zawiodłam się na zakończeniu

 4. krystian

  to fakt zakończenie dziwne

 5. Kasia

  Książka nawet podobała mi się, choć znam DUUUZO lepsze powieści Mastertona. Jak dla mnie zbyt prosta fabuła, dziwne zakończenie, no i przede wszystkim w ogóle nie było zgrozy. Typ dla ludzi o bardzo lekkich nerwach.

 6. dula80

  Pozycja trochę…. dziwna jak na horror! Może jakiś lekki thrillerek ale na pewno nie jest to horror jaki znamy i kochamy u Mastertona!

 7. dula80

  Dodam że najstraszniejszy w tej książce jest tytuł!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *