Thrillery

Czerwona Maska

czerwona_maska.jpgW windzie pewnego budynku w Cincinnati dochodzi do krwawego mordu. Młody mężczyzna zostaje zadźgany rzeźnickim nożem, a znajdująca się z nim w windzie kobieta jest poważnie ranna. Na podstawie jej zeznań, Molly, policyjna rysowniczka, sporządza portret pamięciowy mordercy. Czerwona Maska, bo taki pseudonim nadają mordercy policja i media, dopuszcza się kolejnych zbrodni i grozi, że całe miasto spłynie krwią. Sissy Sawyer – teściowa Molly, potrafi przewidywać przyszłość i ma zdolności parapsychiczne. Dzięki jej współpracy możliwe będzie zastawienie pułapki na psychopatę. Zanim jednak do tego dojdzie, wydarzy się wiele złego, a to, co niemożliwe, będzie musiało stać się możliwe… Czerwona Maska to trzymający w napięciu thriller, w którym czytelnik znajdzie szybką, pełną zwrotów akcję i niezwykłych bohaterów.

12 komentarzy

 • Magda

  dwa dni [z powodu braku czasu] zajęło mi przeczytanie tej książki…i osobiście uważam że jest bardzo dobra 🙂

 • baterflajerek

  podzielam zdanie poprzedniczki:) ogólnie ciekawie przedstawiona historyjka 🙂 choć muszę przyznać, że nie spodziewałam sie takiego rozwiązania akcji.

 • Paula

  Dobra książka. Momentami do przewidzenia jednak mimo wszystko czyta się ją jednym tchem (jak każdą książkę Mastertona). Ciekawi bohaterowie zaskakujące zakończenie 🙂 polecam

 • Daga

  Książka jest świetna! szybko rozwijająca się akcja (od początku wciąga), zaskakujące i dość oryginalne zakończenie. poprostu piękna o ile modr może być piękny 🙂 uważam że Masterton jest mistrzem horroru.

 • Klaudia

  Osobiście uważam ze Masterton jets jedynym pisarzem który umie pisać horrory.Czytanie jsdgo ksiażek zajmuje mi bardzo mało czasu.Niektóre są wypełnione seksem i mordem oraz głodem krwi.Chylę czoła przed wielkim talentem Mastertona.

 • Emilia

  uważam że jest mistrzem horroru. Już przeczytałam kostnicę sfinksa i wiele innych.. jednym słowem super 🙂

 • kami

  uwielbiam Mastertona jest mistrzem przeczytalam 90% jego ksiazek, ale musze stwierdzic ze „czerwona maska” to niestety miernota :(((((((((

 • Dżastin.

  Zakończenie mnie zaskoczyło

  Show »

  , ale w złym tego słowa znaczeniu

  , wg mnie wszystko jakoś tak.. na łatwiznę. bywało lepiej.

 • monia

  Ja tam uważam, żę „Czerwona Maska” nie jest taka zła jak co niektórzy tutaj piszą …. Oczywiście mogła być lepsza tak jak każda książka każdego autora.

  Mi sie osobiście podobała … Chociaż czuje sytość wróżenia, rozmowy ze zmarłymi itp. (a to kolejna książka na tym się opierająca), jednak mimo wszystko gorąco polecam …
  Akcja rozwija się szybko no i do końca tak naprawde nic nie wiadomo dopiero wszystko wyjaśnia się pod koniec książki co powoduje, że trzyma nas w napięciu …. Dobrze dobrane postacie i miejsca i -co odrużnia ją od książek innych autorów-

  Show »

  nie zawsze kiną tylko ci źli. Nawet bohaterowie drugo planowi- aczkolwiek równie ważni- są uśmiercani

  😉

  Gorąco Polecam 😉

 • Andrew

  Wskali od 0 do 10 dałbym tej pozycji 3 no może 4, zdecydowanie jest wiecej o wiele lepszych książek tego autora. Przeczytałem już tyle horrorów Mastertona że nawet nie pamiętam wszystkich tytułów;-)

 • Michak

  Ja takze uważam ze ta ksiazka to miernota, dałem za nia 27 zl i jestem rozczarowany, przede wszystkim wcale nie jest straszna i pomysl tez niezbyt ciekawy. Podsumowując jest to gniot tylko dla zagorzałych fanów takich jak ja.

 • Maras

  Książka w skali do 10 dostałaby ode mnie 6,5. Zaskakujące zakończenie i jak już ktoś wspomniał ciekawe miejsca, jednak mistrz horroru jakim niewątpliwie jest Masterton powinien się lepiej postarać. Ogólnie książkę polecam.