Horrory

Ciemnia

Graham Masterton - CiemniaDwójka uczniów ginie spalona żywcem w domku plażowym. Co dziwne, spaliło się jedynie łóżko, na którym leżeli, dom pozostał nietknięty. Na ścianie utrwalił się fotograficzny wizerunek umierających. W mieszkaniu, które Jim wynajmuje, podobna sytuacja zdarzyła się w jego kotką. Są przypuszczenia, że może to być związane z portretem tajemniczego mężczyzny, Roberta Vane’a, który wisi w mieszkaniu. Jim stara się dowiedzieć o nim czegoś więcej. Okazuje się, że był on podejrzewany o wzniecanie pożarów, a nawet morderstw.

– Oryginalny tytuł: „Rook VI:The Darkroom”(2004)
– Tłumaczenie: Roman Piotr
– Wydawnictwo: Albatros (2004)

10 komentarzy

 • Gosia_ryba

  Świetna ksiązka, czyta się ją z zapartym tchem.Rewelacyjnie budowany nastrój grozy, specyficzny dla pana Mastertona.
  Polecam wszystkim. Aha- ksiązka wg mnie jest najciekawsza na poczatku i w srodku.

 • Olciaa

  Bardzo Świetna Ksiązka:)Polecam:)Teraz Obecnie czytam Dom Szkieltów…Aczkolwiek Już ja Koncze a potem Koszmar Tagze Mastertona:)

 • babcia*gienia

  w trakcie czytania tej książki usłyszałem u mnie w domu jakieś odgłosy ze strychu… musiałem odłożyć książke i iść spać bo nie byłem w stanie czytać 😀 książka jest boska 😀

 • sylvia.

  książka genialna. zawiera specyficzne poczucie humoru, które jest odskocznią od budowanego napięcia. Podobnie jak `On` czytałam aż do ostatniej kartki. Polecam !

 • baterflajerek

  po przeczytaniu Rooka stwierdziłam, że warto byłoby sięgnąć po kolejne części z tego cyklu. niestety Kłów i pazurów nie udało mi się zdobyć. przez co nie bardzo wiedziałam co działo się z Jimem przez tyle czasu. mam nadzieję, że ową zaległość uda mi się szybko nadrobić. a Tym, którzy nie czytali wcześniejszych części polecam również nadrobienie tej zaległości. pozdrawiam i milej lektury życzę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *