Ludzie Cienia

Jerry Pardone i Dżamila Patel znów muszą rozwikłać zagadkę, która nieoczekiwanie spada na londyńską policję. Tym razem pojawia się tajemnicza i śmiertelnie niebezpieczna sekta.

W spokojnej okolicy Londynu dochodzi nagle do makabrycznej zbrodni. Policja odkrywa w opuszczonym budynku zmasakrowane zwłoki, noszące wyraźne ślady kanibalizmu. Jest to jednak dopiero początek. Wkrótce potem w niewyjaśnionych okolicznościach zaczynają znikać kolejni ludzie. Głównym podejrzanym staje się tajemnicza grupa ludzi, tworząca kult, skupiony wokół nieznanego dotąd bożka. Bożek ma ciało mężczyzny i głowę kozła, i wiele wskazuje na to, że może być bardzo spragniony ludzkiej krwi…

Jerry Pardone i Dżamila Patel w poprzednich książkach musieli zmierzyć się z licznymi niebezpieczeństwami. Istota z „Ludzi Cienia” być może okaże się ich najgroźniejszym przeciwnikiem.

Zdaniem czytelników, w „Ludziach Cenia” znaleźć można wszystkie rzeczy, za które uwielbiana jest twórczość Grahama Mastertona. Niezwykłe emocje, barwne opisy niejednokrotnie przyprawiające o dreszcze, mistrzowsko skonstruowana fabuła i zagadka, która trzyma w napięciu aż do samego końca.

„Ludzie Cienia” to kolejny, trzeci już tom, w którym pojawia się Jerry Pardone i Dżamila Patel. Dwójka brytyjskich detektywów mierzy się w swoich przygodach z niewyjaśnionymi zjawiskami i istotami, które mogą stanowić śmiertelne zagrożenie nie tylko dla nich samych, ale również całego Londynu. Czy uda im się kolejny raz powstrzymać nadchodzącą katastrofę?

Książki Grahama Mastertona są doskonale znane każdemu miłośnikowi horrorów. W swoich powieściach autor zawsze zabiera czytelnika do tajemniczego świata i wraz z nim przeżywa mrożące krew w żyłach przygody.

Pytania i odpowiedzi:

 1. Co znajdziemy w książce „Ludzie Cienia”?
  Emocje, barwne opisy, mistrzowsko skonstruowaną fabułę i trzymającą w napięciu zagadkę.
 2.  Jakie są główne zagrożenia, przed którymi staje Jerry Pardone i Dżamila Patel?
  Tajemnicza sekta i serię makabrycznych zbrodni.
 3. Czym wyróżnia się twórczość Grahama Mastertona?
  Mrożącymi krew w żyłach horrorami, tajemniczymi światami i niezwykłymi przygodami.
 4. Jakie są wcześniejsze przygody Jerry’ego Pardone i Dżamili Patel?
  Protagoniści mierzyli się z licznymi niebezpieczeństwami i niewyjaśnionymi zjawiskami.
 5. Dla kogo są dedykowane książki Grahama Mastertona?
  Dla miłośników horrorów i dreszczowców, którzy chcą przeżyć emocjonujące przygody.