Dziedzictwo Manitou

Dziedzictwo ManitouPoznajcie Dziedzictwo Manitou, antologię opowiadań inną niż wszystkie. Jeśli kochacie się bać, ta książka jest waszym przeznaczeniem i waszym dziedzictwem. Jej powstanie, to hołd złożony mistrzowi gatunku, jakim jest Graham Masterton. Polscy najlepsi pisarze mrocznych opowieści, horrorów i książek grozy stworzyli zbiór opowieści, które przywołują przed oczy najstraszniejsze obrazy i koszmary…

To książka dla ludzi o mocnych nerwach, którą przeczytać koniecznie musi każdy fan gatunku, stworzona przez mistrzów słowa pisanego. Już sam wstęp do antologii brzmi mocno zachęcająco, bowiem wyszedł spod pióra samego Mastertona, który jest swego rodzaju sprawcą całego zamieszania. Ponadto znaleźć można tu opowiadania takich klasyków polskiego horroru, jak Kazimierz Kyrcz jr, Dawid Kain, czy Robert Cichowlas. Zaś wisienką na torcie niech będzie ostatnie z opowiadań, którego autorem jest wielokrotnie już przytaczany Graham Masterton. Każde z opowiadań wniesie w wasze życie powiew strachu, który zjeży wam włosy na głowie i przyprawi o głośne kołatanie serca.

Dziedzictwo Manitou jest mroczne, demoniczne, przerażające i fascynujące. To antologia, którą pokochacie i znienawidzicie zarazem, bo napędzi wam niezłego stracha – to pozycja tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Zatem jeśli gotowi jesteście odkryć mroczne krainy, w tym najciemniejsze zakamarki ludzkiej duszy, to antologia, którą musicie mieć na swojej półce i obowiązkowo przeczytać. Uważajcie jednak, bo po lekturze tej książki nic nie będzie już takie samo.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ „DZIEDZICTWO MANITOU”