Syrena

Graham Masterton - SyrenaW trakcie kąpieli tonie w basenie mały chłopczyk. Jego matka, dawna uczennica Jima uważa, że było to morderstwo. Wokół basenu dostrzegła ślady mokrych stóp. Wkrótce potem tonie w oceanie jeden z uczniów Jima. Zdaniem Policji został siłą wciągnięty pod wodę. Seria dziwnych i przerażających wydarzeń trwa. Ich sprawczynią jest niesamowita zjawa, kobieca postać stworzona z samej wody. Kim jest i dlaczego prześladuje uczniów Jima? Jaki ma to związek z tragicznymi wydarzeniami z przeszłości? Jim stara się z całych sił znaleźć odpowiedzi na te pytania…

– Oryginalny tytuł: „Rook V: Swimmer” (2001)
– Tłumaczenie: Piotr Roman
– Wydawnictwo: Albatros

5 Komentarzy

 1. cukier-21

  To moja pierwsza książka Grahama. Dla kogoś kto zniechęca się ilością stron jest jak ulał:) Krótka ale za to akcja trzyma w napięciu do ostatniej strony.

 2. Michak

  Pomimo iż uważam ją za najgorszą z serii Rook to nie znaczy że nie warto po nią sięgnąć, ot taki sobie porzadny aczkolwiek krótki horror, moja ocena to 4

 3. Paweł

  To pierwsza książka Mastertona jaką przeczytałem, ale mimo, że jest krótka to mnie wciągnęła i nawet trochę przerażała!!!

 4. Rafał

  wczoraj są skończyłem, nuda !!!

 5. Toska

  Była to pierwsza jego książka która wpadła mi w ręce w bibliotece , przeczytałam ją w kilka godzin , a następnego dnia ruszyłam po resztę serii Rook i bardzo przypadła mi do gustu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *